/Files/images/psiholog/4.PNG

27.02.2023 року в рамках реалізації проєкту "Шкільний офіцер поліції" відбулась онлайн зустріч учнів 9-11 класів ХЗОШ №31 та ХЛ №183 з інспекторами Управління патрульної поліції в Харківській області Клименком Д.В. та Мамоненком М.С. Шкільні офіцери поліції нагадали учням про поведінку під час сигналу "Повітряна тривога", розповіли про безпечні укриття, дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів, про заборону фото та відеозйомки об'єктів критичної інфраструктури та військових об'єктів, розповіли про безпечну комунікацію у соціальних мережах та про необхідність контролювати інформацію, яку підлітки розповсюджують. Звернули увагу школярів на необхідність дотримання правил дорожнього руху, наголосили на важливості використання світловідбиваючих елементів у темний час доби, правил поведінки на кризі, на воді, на вулиці, небезпеку від бурульок. Також відповіли на запитання учнів.