/Files/images/psiholog/изображение_viber_2023-04-05_12-30-43-853.jpg

05.04.2023 року в рамках реалізації проєкту "Шкільний офіцер поліції" відбулась онлайн зустріч учнів 10-х класів ХЗОШ №124 та 10-11 класів ХЛ №183 з інспектором Управління патрульної поліції в Харківській області Мамоненком М.С. за темою: "Безпека дитини в умовах воєнного часу". Шкільний офіцер поліції нагадав учням про комендантську годину та правила поведінки в цей час, дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів, про заборону фото та відеозйомки об'єктів критичної інфраструктури та військових об'єктів, про необхідність контролювати інформацію, яку підлітки розповсюджують. Акцентував особливу увагу школярів на масові збори підлітків в Харкові під назвою “Редан”, наголосив про кримінальну та адміністративну відповідальність батьків за участь неповнолітніх дітей в подібних зборах. Також відповів на запитання учнів.