Навчання дітей, які виїхали з України внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації і здобувають освіту одночасно в закладах освіти країни перебування та України

У Харківському ліцеї № 183 на 2024/2025 навчальний рік формуються класи дистанційного навчання (5 – 11 (12)-ті) для організації вивчення окремих предметів навчального плану українських освітніх програм, які не вивчаються у закордонних школах.

Відповідно до Типової освітньої програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 18.08.2023 № 1014, загальний обсяг навчального навантаження для класів дистанційного навчання становить: 6 годин на тиждень (1 – 7 кл.), 7 годин (7 кл.), 8 годин (8 - 12 кл.).

Вимоги до осіб, які можуть розпочати навчання в класах дистанційного навчання з вивченням українознавчого компоненту:

- досягнення результатів навчання, визначених Державними стандартами (початкової/базової середньої освіти), підтверджених відповідним документом (табель успішності, свідоцтво про здобуття освіти тощо);

- виїзд за межі України внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації;

- перебування за межами України та навчання (очно) в закладі освіти країни перебування на момент зарахування до дистанційного класу.

У разі відсутності результатів річного оцінювання з предметів типового навчального плану за попередній рік учням надається можливість пройти річне оцінювання до початку навчального року або упродовж першого семестру.

Розклад уроків складається з урахуванням зайнятості учнів протягом дня в закладі освіти країни перебування.

За більш детальною інформацією щодо організації освітнього процесу класів з вивченням українознавчого компоненту звертатися до директора Харківського ліцею № 183 Карпенко Вероніки Володимирівни за телефоном 725-16-87 або +380963804872 в робочі години.