Прийміть найщиріші вітання з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Війна не в змозі зруйнувати передчуття нового старту у незвіданий, цікавий Світ Знань. Жодні перешкоди не завадять прагненню нашого молодого покоління впевнено йти шляхом пізнання до нових звершень, до перемог.Освіта – це фундамент будь-якого суспільства, будь-якої держави. Будьмо розумнішими, мудрішими, виваженішими! Давайте вірити у свої сили та здібності. І тоді на нас чекають великі успіхи!

Дякую вчителям, викладачам, вихователям та всім працівникам освіти за нелегку, але таку важливу справу.

У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це наша гордість, майбутнє України, і ми зобов’язані виховати їх ще розумнішими, ще патріотичнішими, ще кращими.

Дорогі діти! Бажаю на цьому нелегкому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Ваші здібності, наполегливість обов’язково стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Зі святом!