Школи проведуть акцію «16 днів проти насильства»

Міністерство освіти і науки рекомендує закладам освіти організувати та провести навчальні заняття та інші заходи з нагоди відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Відповідний лист надісланий на адреси регіональних департаментів освіти та науки.

У Міністерстві освіти зазначають, що Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» проводиться щороку з 25 листопада до 10 грудня з нагоди відзначення 25 листопада — Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня — Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня — Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 6 грудня — річниці з дня «Монреальської різанини»; 10 грудня — Міжнародного дня прав людини.

Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, закладів освіти, громадських організацій до проблем насильства в сім'ї та захисту прав жінок.

Інформацію про заплановані заходи школам рекомендовано розмістити на своїх сайтах та поінформувати про це учасників освітнього процесу.

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ