Гайд здоровими стосунками

/Files/images/psiholog/2021-08-25 (3).png

"Жили довго й щасливо": не вір романтичним міфам — екскурс в об’єктивацію дівчат. Чому герой казки — завжди хлопець, який визволяє дівчину серця? Як пов’язані Спляча красуня і право жінки на вибір? Давайте розглянемо найпоширеніші стереотипи і те, як вони впливають на тебе.

Відео: https://youtu.be/Phgzot7ppQ0

/Files/images/psiholog/2021-08-25 (9).png

"Ні" значить "ні": згода на секс — детально про просту істину, яку часто ігнорують. Що таке згода на секс? З ким і за яких умов можна займатися сексом, а за яких ні? Чому так важливо мати змогу відмовити, незалежно від того, на якому етапі ваші стосунки: третє побачення чи десять років у шлюбі? Відео заряджене на крутий і безпечний секс.

Відео: https://youtu.be/JUHS2u9jmPI

/Files/images/psiholog/2021-08-25 (10).png

Токсичні стосунки: що робити — ґайд із покроковими рішеннями. Що робити, якщо тебе аб’юзять? Чому варто говорити з партнером/партнеркою і як саме? До кого звернутися по допомогу, якщо ти в токсичних стосунках? Обережно, це відео додасть впевненості у собі.

Відео: https://youtu.be/f9uIruoL5N4

/Files/images/psiholog/2021-08-25 (11).png

Біохімія конфлікту: звідки беруться сварки — розмова про те, як будувати діалог у парі. Чому конфлікти — це ок? Чи можна зробити конфлікти конструктивними? Спойлер: це реально.

Відео: https://youtu.be/GpjW2iZ6z44

/Files/images/psiholog/2021-08-25 (12).png

Чек-лист: психологічне насильство у стосунках — про те, як розпізнати аб’юз. Що ок, а що ні? Чому шкідливо почуватися гіршою за партнера/партнерку? Як відрізнити турботу від самоствердження? Відповіді — у відео.

Відео: https://youtu.be/UpEmXta-LCs

/Files/images/psiholog/2021-08-25 (13).png

Don't be toxic: робота над помилками у стосунках — про те, що ми не завжди помічаємо свої недоліки. Ми можемо робити боляче партнеру/партнерці та навіть не розуміти цього. Як розпізнати в собі нотки токсичності і чому вони виникають? Як змінити токсичну поведінку і зробити стосунки здоровими? Про це — у нашому відео.

Відео: https://youtu.be/yxwC7qyrPFg

/Files/images/psiholog/2021-08-25 (14).png

Особисті кордони: живи сам і дай іншому — це ролик про те, як працювати над стосунками, аби “навіки разом” стало приємною реальністю , а не нав’язливою та наперед програшною ідеєю. Закохані — не половинки цілого, хай що показують у романтичних комедіях. Чому потрібен особистий простір і як зберегти його в парі? Як побудувати довірливі стосунки та не жертвувати власними бажаннями?

Відео: https://youtu.be/69AzLQrrPRA

/Files/images/psiholog/2021-08-25 (15).png

Сваркове кунг-фу: конфліктуємо за правилами — для тих, хто не вміє сваритися конструктивно. Чому і за яких умов конфлікт покращує стосунки? Як перетворити неприємну сварку на конструктивний конфлікт? Показуємо на прикладах і рекомендуємо показати своєму партнеру/ своїй партнерці.

Відео: https://youtu.be/DyWbPcSoXAA

Ролики та відео виготовлено у межах програми з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки уряду Великої Британії та у рамках проєкту «Трамплін до рівності», що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Замовник: UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні

Виконавець: Soda Creative & Digital

Експертка проєкту: Олена Левицька, психотерапевтка, сексологиня, психологиня-консультантка в UN Women Ukraine

Кiлькiсть переглядiв: 118