Безпечні місця для постраждалих від домашнього насильства

Як працює денний центр?

/Files/images/psiholog/2021-08-25 (20).png

Відео: https://youtu.be/fy48riewYYI

Консультації тут і зараз — кожному, хто зіштовхнувся з насильством або хоче його попередити.

У денних центрах постраждалі від домашнього насильства можуть поспілкуватися з психологом, відвідати групові заняття — розповісти про свій досвід, обговорити проблему, побувати на семінарах і тренінгах та отримати первинну юридичну допомогу. Всі консультації конфіденційні.

Як відкрити денний центр у своїй громаді — дивіться у відео.

Адреси та контакти денних центрів, створених за підтримки UNFPA Україна: https://rozirvykolo.org/kudi-zvernutisya.

Денний центр у Харкові відкрито у межах програми UNFPAУкраїна за підтримки уряду Великої Британії.

Що таке притулок для постраждалих від домашнього насильства?

/Files/images/psiholog/2021-08-25 (21).png

Відео: https://youtu.be/2_iq4ndckMU

До притулків звертаються жінки, яким довгостроково необхідне безпечне місце, щоб вийти зі стосунків, де вони потерпають від насильства. Перебувати у притулку можна пів року. За цей час можна отримати всю необхідну юридичну і психологічну допомогу, знайти роботу і житло. Місцезнаходження притулків засекречене, потрапити туди можна за направленням відповідних служб.

Більше про те, як виглядає притулок і які послуги надає, дивіться у нашому відеоролику. Станом на квітень 2021 року відкрито 11 притулків для постраждалих від домашнього насильства у рамках програмиUNFPAУкраїназа підтримки Посольства Великої Британії в Україні, Посольства Канади в Україні та Посольства Естонії в Україні.

Як працює кризова кімната для жінок?

/Files/images/psiholog/2021-08-25 (22).png

Відео: https://youtu.be/ULgPNmjO6Q4

Кімнати кризового реагування рятують жінок від домашнього насильства цілодобово в екстрених ситуаціях. Їхнє місцезнаходження засекречене, і потрапити туди можна за направленням поліції або соціальної служби та перебувати тут до 10 днів.

У кризових кімнатах жінкам та дітям гарантується безпека, надається цілодобова підтримка фахівців і допомога у пошуку альтернативного постійного житла.

Більше інформації та поради про те, як запустити такий сервіс допомоги у своїй громаді,дивіться у відео. Кризова кімната у Києві відкрита у межах програмиUNFPAУкраїназа підтримки уряду Великої Британії

.
Кiлькiсть переглядiв: 98