Дистанційне навчання в період воєнного стану

Через ситуацію в Україні та режиму воєнного стану в 9 - 12 класах навчання відбувається з використанням технологій дистанційного навчання в синхронному та асинхронному режимах.

1. Уроки в асинхронному режимі:

- через використання хмарноїтехнології «Google– диск», на якому для кожного класу з навчальних предметів будуть розміщені навчальні матеріали для уроків у формі аудіо- та відео пояснень, текстових пояснень, тематичних презентацій, тестів, завдань, таблиць, тренувальних вправ,фрагменти уроків та відео - пояснення до уроків зYouTube,матеріали сайтів «На урок», «Всеосвіта»; інструкції учням та їх батькам щодо організації самостійної роботи дома;

- для учнів використання сайту ліцею в рубриці дистанційне навчання

- електронні пошти вчителів;

- соціальні мережі, групи Viber.

2. Уроки в синхронному режимі через використання платформа ZOOM відповідно до розкладу уроків; відеоконференції–це конференція реального часу вon-lineрежимі, проводиться у визначений день і в призначений час.

3.Для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємоді їз поважних причин(стан здоров'я, відсутність доступу (обмежений доступ) до мережі Інтернет або технічних засобів навчання, зокрема дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітних, малозабезпечених сімей тощо), заклад освіти забезпечує використання інших засобів комунікації, доступних для учнів:

- телефонний, поштовий зв'язок;

-надання можливості учням відповідно до складеного графіка отримувати доступ до мережі Інтернет, технічних засобів навчання в школі під керівництвом вчителя.

Освітня платформа, на якій проводиться дистанційне навчання - Google Drive, ZOOM.

Електронний щоденник - «Нові знання NZ.UA» Інструкція для учнів і батьків

На порталі «Нові знання» Ви зможете переглядати особистий щоденник і розклад занять, отримувати останні шкільні новини, спілкуватися з викладачами та іншими батьками і учнями школи.
ПЕРЕХІД ДО ПОРТАЛУ "НОВІ ЗНАННЯ"

Розклад занять

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти

Правила роботи під час дистанційного навчання

Правила безпечного користування Інтернетом;

Електронна бібліотека підручників

Рекомендації для батьків

Посилання на корисні Інтернет-ресурси

Психологічна підтримка учнів, батьків та педагогів