Онлайн-зустріч зі співробітником Управління патрульної поліції в Харківській області

30.01.2023року в рамках реалізації проєкту "Шкільний офіцер поліції" відбулася онлайн-зустріч учнів ЗЗСО № 3 та ХЛ № 183 зі співробітником Управління патрульної поліції в Харківській області Клименком Д.В. за темою "Безпека дитини в умовах воєнного часу".

Під час бесіди учні ознайомились з правилами поведінки взимку, зокрема на льоду. Повторно Клименко Д.В. ознайомив учнів з діями під час сигналу повітряної тривоги, правилом "двох стін", вмістом тривожної валізки, із правилами поводження з вибухонебезпечними предметами.

Учні дізналися про безпечні сховища. Такожучніпригадали правила дорожнього руху та Клименко Д.В. акцентувавувагуучнів на важливості світловідбиваючих елементів. ШОП нагадав і про правила безпечного спілкування в соціальних мережах та з незнайомцями.