Розпочинається вибір підручників для учнів 9-го класу

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №1341 від 10.12.2021 «Про організацію повторного видання підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти» педагогічні працівники, шкільні бібліотекарі, адміністрації ЗЗСО Московського району розпочали вибір та замовлення нових (історія України, всесвітня історія та інформатика) та оновлених підручників для учнів 9-х класів. Вибір підручників затверджує педагогічна рада школи, оформлення замовлення здійснюється на платформі ІТС «ДІСО». 5 січня 2022 року відбувся вебінар КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», під час якого спеціалісти відділу навчальної літератури розповили про зміни в оформленні результатів вибору підручників цього року. Конкурсний відбір підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників здійснюється з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням підручників з навчальних предметів Типової освітньої програми.

До 17 січня триває ознайомлення з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 9 класу: